Uncategorized

„Tadamm!” – koncerty na Mazurach, bądźcie tam z nami!

Tadamm! - koncerty na Mazurach, bądźcie tam z nami!

Moi drodzy, ależ się dzieje!
Już dwa tygodnie temu wróciliśmy do gry, jesteśmy po pierwszych 4 koncertach, energia, którą nam dajecie jest niesamowita! A teraz będziemy potrzebować jej szczególnie dużo, bo w najbliższy weekend (17-19.07.2020) ruszamy w kolejną część naszej trasy – tym razem naprawdę daleko, bo zagramy kolejne koncerty na Mazurach! 3 dni, prawie 1500 km, 4 występy i, mamy nadzieję, niezliczone ilości spotkań z Wami! Plan wygląda następująco:

  • piątek 17.07 godz. 20:30 – port Tło dla Mew w Rydzewie
  • sobota 18.07 godz. 14:00 – molo w Mrągowie
  • sobota 18.07 godz. 18:00 – Termy Warmińskie w Lidzbarku Warmińskim
  • niedziela 19.07 godz. 19:00 – Tawerna DeZe Ta w Wilkasach

Serdecznie zapraszamy Was do odwiedzenia stron najbliższych gospodarzy naszych koncertów:

Ok, ale dlaczego zagracie koncerty na Mazurach?

No cóż, myślę, że wszyscy wiecie jak wygląda w tej chwili rynek muzyczny (choć chyba raczej powinienem napisać „nie wygląda” ;)). Pierwszy z koncertów, które zagramy w najbliższym czasie dogadaliśmy jeszcze w „starym świecie” i baliśmy się, że zostanie on odwołany. Na szczęście okazało się, że im lepiej poznajemy zagrożenie, tym więcej rzeczy okazuje się być niegroźnymi. Kiedy termin koncertu został potwierdzony, naszym pierwszym pomysłem było zagranie dodatkowo 3 „streetów”, czyli koncertów na ulicy, jednak do tej pory miasta niechętnie wydają na to pozwolenia, więc nasz niesamowity booker Miłosz wziął się do pracy i znalazł kilka miejsc, które z chęcią ugoszczą nas i naszą muzykę 🙂

Pamiętajcie, że miejsca i terminy w których odbędą się nasze kolejne koncerty możecie sprawdzić w zakładce Koncerty Nie zapominajcie wpadać tam co jakiś czas!

Lubisz nasz zespół?
Zapisz się na nasz newsletter, aby otrzymywać informację o tym, co się u nas dzieje 🙂
Zgadzam się na przesłanie i magazynowanie moich danych przez zespół Madamme na platformie MailChimp ( more information )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *